Szpital Medpolonia oferuje szereg

Informacje

Kategoria: Usługi

Tagi dla artykułu
Szpital Medpolonia oferuje szereg

Nowoczesny szpital prywatny Poznań, który od początku swojej działania cieszy się w istocie bardzo dobrą opinią wśród pacjentów. Kieruje swoją https://medpolonia.com.pl propozycję do wszystkich szukających fachowców z górnej półki.

Szpital Medpolonia oferuje szereg usług. W szerokiej ofercie posiada rozbudowane pakiety diagnostyczne Poznań, które pozwolą na rozpoznanie kłopotu oraz trafne postawienie diagnozy. Grono fachowców, z pomocy jakich mogą korzystać pacjenci obejmuje takich lekarzy, jak chirurg Poznań, laryngolog Poznań czy ortopeda Poznań. Placówka proponuje również pomoc takich znawców, jak lekarz rodzinny Poznań oraz pediatra niedziela Poznań. Również medycyna pracy Poznań znajduje się w szerokiej ofercie placówki.

Placówka realizuje cykl badań diagnostycznych, wśród jakich dostępne są także te opłacane przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Gastroskopia Poznań i kolonoskopia Poznań to tylko część badań, jakie w szpitalu można zrealizować. Na szczególną uwagę zasługuje endoskopia NFZ Poznań, która w placówce wykonywana jest dosyć często. Operacja endoskopowa zatok jest jednym z zabiegów, które w swojej ogromnej ofercie posiada szpital.

Szpital specjalizuje się nie jedynie w diagnostyce i leczeniu, jednakowoż też terapii rehabilitacyjnej. Rehabilitacja dziecięca prowadzona jest w placówce przez wykwalifikowanych, fachowych rehabilitantów. W placówce użytkowana jest fala uderzeniowa Poznań.

Placówka dysponuje najnowocześniejszym sprzętem, który zezwala na pracę na najwyższym poziomie: efektywną diagnostykę i skuteczne leczenie. Personel troszczy się o to, żeby pacjenci czuli się w istocie komfortowo.

Top