Co można cierpieć w ładunku podręcznym?

Jeśli zamierzasz podróż samolotem dowiedz się wcześniej, co możesz spakować do niewielkiego bagażu małego i wnieść na poziom samolotu.

mamcisnienie.pl

Wybierając się w droga samolotem z pewnością wygrasz z drogi zabrania na poziom samolotu małego bagażu podręcznego, do jakiego możesz spakować najważniejsze rzeczy, materiały lub komputer.
Sprawdź, jakie kształty prawdopodobnie narzekać walizka podręczna u przewoźnika, spośród którego usług korzystasz pamiętając, że pod uwagę zabiera się także wystające elementy (tj. kółka czy uchwyty).
Pamiętaj, że w ochronie o bezpieczeństwo pasażerów zaostrzono regulaminy oraz całkowicie określono, co ważna odebrać ze sobą na pokład samolotu, a co absolutnie nie pewno się złapać w minimalnym bagażu podręcznym.
Jakie pracy można przeżywać w bagażu podręcznym
W minimalnej walizce lub plecaku, które planujesz zabrać na poziom samolotu możesz czerpać sprzęt elektroniczny (tablet, laptop, sprzęt fotograficzny, odtwarzacz mp3), książki i fora, odzież, artykuły spożywcze (ciastka, chrupki, pralinki). Pamiętaj, iż potrafisz być przy sobie najwyżej 1 litr płynów, ale właśnie w plastikowych pojemnikach o pojemności 100 ml – mówi to również napojów, jak również perfum, balsamów lub szamponów.
Na poziom samolotu możesz jeszcze wnieść alkohole pozyskane w okolicy wolnocłowej (za okazaniem paragonu – dowodu handlu).
W umiarkowanym bagażu podręcznym potrafią się znaleźć też leki oraz komentarze medyczne (np. ciśnieniomierz, pompa insulinowa, kule bez dobrych krawędzi), jakie pasażer potrzebuje planować ze sobą ze powodu na stan zdrowia, jednak kontrolerzy i celnicy mogą żądać zaświadczenia medycznego lub dowodu autentyczności.
Jeżdżąc z dzieckiem pamiętaj, że w bagażu podręcznym potrafisz stanowić potrzebne urządzenia (pieluszki, chusteczki nawilżone), czyszczenie tapicerek i karma dla niemowlęcia – w takim przypadku celnik również potrafi żądać otworzenia opakowania bądź potwierdzenia autentyczności.
Czego nie można zawierać w bagażu podręcznym
Na poziom samolotu kategorycznie zabronione jest wnoszenie wszystkiego typie broni i skutecznych narzędzi. Niemożliwe stanowi także przedstawianie w cienkiej walizce materiałów wybuchowych i łatwopalnych.
Pamiętaj, aby do bagażu małego nie pakować ostrych przedmiotów tj. nożyczki, cążki, pilniki. Nie umieją w zanim istnień zarówno żadne wybielacze, gazy palne i sprężone, kwasy, zapalniczki ani trucizny.
O czym myśleć pakując bagaż podręczny do samolotu
Przygotowując małą walizkę, jaką chcesz wziąć na poziom samolotu pamiętaj:
płyny i napoje wymagają istnieć w pudełkach nie cięższych niż 100 ml i ciężarem jest spakowanie ich w przeźroczystą torbę,
kontroler jest prawo żądać otwarcia opakowań i pojemników,
jeżeli podczas kontroli bagażu celnik znajdzie niebezpieczne przedmioty pozostaną one odebrane,
u większości przewoźników waga bagażu podręcznego nie może wchodzić wyznaczonej ilości,
jeżeli przewoźnik nie określił maksymalnej dopuszczalnej wagi bagażu podręcznego musi ona oznaczać się w istotnych granicach tj. pasażer powinien samodzielnie być skłonność włożenia swojej torby lub walizki do luku bagażowego i zwyczajnie się spośród nim przemieszczać.